zde se nacházíte:
Úvod > Koncerty

Koncerty

02.12.2018

Adventní koncert v Radotíně

Tradiční adventní koncert v Radotíně.

Program a hosté budou upřesněni.

více
10.12.2018

Fassati Art Festival - Vánoční galavečer - VYPRODÁNO

Vánoční galavečer v Rudolfinu.

Více informací na stránkách Fassati Art Festival - www.fassatiartfestival.com

více

Sukova síň Rudolfina: Koncert sopranistky Markéty Fassati a Vivaldi Orchestra Praga v originálních kostýmech benátského karnevalu přinese slavné skladby Antonia Vivaldiho a také české a italské adventní písně.

Sloupový sál Rudolfina: Ochutnávka benátské tvorby fotografa Jadrana Šetlíka, který se narodil v italském městě Terst. O gurmánský zážitek se postarají speciální recepty tradičního průvodce italskou gastronomií - La Cucina Italiana ve spolupráci s Potravinovou Bankou a italská vína, pečlivě vybrána z těch nejlepších italských vinařství nabídne zlínský Wine & Food Lavite.

Dvorana Rudolfina: Výstava akademického malíře Mirka Houště, který působí jak v ČR, tak v Itálii a křest knihy o jeho bohaté životní tvorbě "Z Kašperských hor do Calabrie - od obrazu k sochám". Tento křest je pod záštitou ministra kultury Ilji Šmída. Rodinná firma Antiques Cinolter vám představí starožitné šperky a užité italské a české umění.

Křištálová voda Aqua Angels ve vás zanechá andělský pocit spolu s limitovanou edicí elegantní lahve na vodu s odkazem na zahajovací galavečer festivalu. Každý host obdrží tuto andělskou vodu jako dárek.

Večerem bude provázet oblíbený moderátor Alexander Hemala.

Místo konání: Rudolfinum

11.12.2018

Vánoční koncert "Tři grácie"

Vánoční koncert tří sopranistek - Markéty Fassati, Vandy Šípové a Karolíny Žmolíkové za klavírního doprovodu Ludmily Juránkové

více
08.04.2019

Fassati Art Festival - Galavečer "Pocta Českému Umění"

Detaily galavečera budou brzy oznámeny.

více
18.11.2019

Fassati Art Festival - Česko-Německý Galavečer

Detaily galavečera budou brzy oznámeny.

více